<

Plėvelės klijavimas interjere

Tai paslauga, labai populiari tarp ofisų, verslo įmonių bei butų ir namų savininkų. Vieni žmonės interjero apklijavimą plėvele renkasi siekdami vieną nuo kitos atskirti dideles ofiso erdves, suteikiant joms privatumo.

Tuo tarpu, kiti nori apklijuoti mažesnius, dekoratyvinius plotus, skirtus erdvės papuošimui. Dažniausiai pasitaikantys paviršiai klijavimui – tai nuotraukos ant sienų, fototapetai, sienų lipdukai, 3D tapetai, magnetiniai lipdukai, įmonių prekystaliai, langų stiklai ar stiklinės pertvaros, parodų stendai ir kt.

Visai nesvarbu, ar norite pagražinti jau esamas patalpas tam tikrais interjero akcentais, ar ketinate atskirti vieną erdvę nuo kitos, o galbūt siekiate rasti geriausią balansą ir įkvėpti patalpai gyvybės, nesumažinant jos praktiškumo – mes rasime Jums geriausią sprendimą.

Vizualu

Jūsų norima reklama, logotipu ar idėja papuošta siena, vitrina bei kitas paviršius patrauks žmonių dėmesį, bet Jums suteiks daugiau privatumo.

Kokybiška

Produkto kokybė yra aukščiausias prioritetas, siekiant padaryti Jūsų idėją ar reklamą patrauklią, tai užtikriname savo darbu.

Greita

Mūsų UV spausdintuvas leidžia Jūsų idėją įgyvendinti greičiau nei per kelias valandas.

Patogu

Sudėtingesnius darbus mes pasirūpinsime atlikti Jums patogiu laiku. Lengvesnius, esant poreikiui, ar norėdami sutaupyti, galėsite užsiklijuoti patys, įsigysite tik gaminį, o mes paaiškinsime darbų eigą.

Plėvelių tipai

Matinė („šerkšno“) vienspalvė plėvelė

Ši plėvelė suteikia stiklinėms pertvaroms ar įprastiems langams pasirinktą, matinį vienos spalvos toną. Ji puikiai praleidžia šviesą, tačiau apriboja už stiklo matomą vaizdą. Už tokia plėvele apklijuoto lango ar vitrinos, matomi viduje esančių žmonių siluetai, tačiau kažką konkretaus įžiūrėti sunku. Vaizdo aiškumas priklauso nuo matinės plėvelės sodrumo. Tai puikus interjero sprendimas, kurio efektas – naujas atspalvis stiklui ir absoliutus privatumas Jums. Matinė langų plėvelė neužtamsina patalpos, nes puikiai praleidžia šviesą.

Matinė („šerkšno“) vienspalvė plėvelė su išpjaustymais

Ši matinė langų plėvelė dažniausiai naudojama interjere. Pagal Jūsų projektą išpjaustysime norimus ornamentus ir užklijuosime ant stiklo. Išpjaustymui skirtos detalės neturėtų būti labai smulkios. Tai gali būti įmonės logotipas, raštai su juostomis ir panašiai. Jeigu norėtumėte sudaryti kompozicijas iš daug smulkių detalių, tuomet rekomenduojame rinktis dekoratyvines plėveles, ant kurių spausdinama plačiaformačiu spausdintuvu.

Matinė („šerkšno“) plėvelė su spauda

Jeigu norite dekoruojamam stiklui suteikti nepermatomą „šerkšno“ efektą, tuomet spaudos darbams siūlome šviesą praleidžiančią, tačiau vaizdą ribojančią plėvelę. Priklausomai nuo viduje esančio apšvietimo, už šia plėvele apklijuoto stiklo matysite neryškius, viduje esančių žmonių ar daiktų siluetus, tačiau detalus vaizdas liks neaiškus. Už spauda papuoštų, stiklinių posėdžio kambario sienų, bus matomas tik blyškus šešėlių teatras.

Skaidri stiklų plėvelė

Tai ypatingas pasiūlymas visiems, kurie ne tik nori dekoruoti, bet ir perkelti savo idėjas bei sumanymus ant stiklo. Tai puikus pasirinkimas vitrinų dekoravimui ar stiklinių pertvarų ornamentams. Aukščiausios kokybės spauda dengiama ant absoliučiai skaidrios plėvelės. Galite paversti savo patalpų erdves miškais, kriokliais, džiunglėmis ar abstrakčių objektų kosmosu. Spaudai naudojama plėvelė neturi jokio vaizdą ribojančio optinio triukšmo. Atspausdintos vietos atrodys lyg gyvos, šėlstančių spalvų gamos, o spauda nepadengtos stiklo dalys bus kiaurai permatomos. Ši plėvelė pagaminta iš poliesterio, todėl stiklui suteikia papildomo atsparumo ir apsaugos nuo smūgių.

Išpjaustyti lipdukai

Tai iš atskirų dalių susidedantys sienų lipdukai. Kitaip tariant – ploteriuoti. Įprastai spausdinami ant skaidrios plėvelės. Pirmiausia atspausdinamas pasirinktas dizainas, vėliau išpjaustomi kontūrai.

Magnetinė plėvelė

Tai patrauklus trumpalaikės vaizdinės reklamos bei informacinių užrašų pagrindas. Naudojama tada, kai reikia greitai keičiamos informacijos – prekybos centruose, restoranuose, parodose ir t. t. Plėvelę lengva užklijuoti ir nuklijuoti, nepažeidžiant padengto paviršiaus.

Sienų apklijavimas plėvele su UV spauda

Kai Jūsų pasirinktas atvaizdas per daug detalus išpjaustyti – jį spausdiname UV printeriu tiesiai ant plėvelės. Tai pasirinktam atvaizdui suteikia ypatingą raišką.

Jei norinte įdomių, originalių bei netradicinių būdų kavinės, restorano ar biuro sienoms pagyvinti – tai pukus sprendimas. Pritaikoma tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere ir gali puošti visą patalpos sieną ar tapti nedideliu jos akcentu.

Interjero apklijavimas pagal Jus

Jeigu ieškote unikalaus interjero plėvelės apklijavimo sprendimo, susisiekite su mūsų profesionalais, kurie Jus pakonsultuos ir parinks geriausiai tinkamą sprendimą.

Darbų pavyzdžiai

Užsakymo procedūra

Poreikių aptarimas

Jums susisiekus su mumis, pirmiausia aptarsime: kokiu tikslu norite dengti interjerą plėvele, kiek norite skirti tam laiko bei kurie aspektai svarbiausi Jūsų projekte.

Sprendimo pasirinkimas

Išsiaiškinę Jūsų poreikius parinksime tinkamiausią medžiagas ir priemones. Suprantame, kad patogumas, darbų greitis, kokybė, garantija ir kaina turi derėti su Jūsų vizija ir poreikiais.

Projekto realizavimas

Sulaukę pritarimo dėl geriausių medžiagų ir priemonių, atliksime spausdinimo, pjaustymo, klijavimo ir kitus reikalingus darbus, skirtus Jūsų projektui įgyvendinti.

Nuo Jūsų noro iki
efektyvaus rezultato

Sujungę į vieną šias dvi sudedamąsias dalis – Jūsų idėją ir mūsų profesionalumą – mes galime pasiekti stulbinančių rezultatų. Pasidalinkite su mumis savo susikurta vizija, o mes pasistengsime ją įgyvendinti taip, kad gautas rezultatas pateisintų ar net pranoktų Jūsų lūkesčius.

Pildykite užklausą