<

Reklaminių lipdukų klijavimas ant langų, pastatų, vitrinų apipavidalinimas

Tai Jūsų namų arba įmonės sienų, durų, langų ar kitų paviršių apklijavimas plėvele. Eksterjero klijavimas apima viską – nuo paradinių durų lango apklijavimo, iki mobilaus reklaminio stendo apklijavimo asmeniškai Jums arba Jūsų verslui.

Dizainai gali būti spausdinami ant įvairių lipnių plėvelių, iš kurių populiariausios yra perforuota langų plėvelė, vienspalvės langų plėvelės, skaidrios langų plėvelės, veidrodinio atspindžio langų plėvelės. Paslauga ypač naudinga visiems, kurie nori suteikti savo pastato langams ir vitrinoms privatumo bei išskirtinumo, papuošdami ir reklamuodami juos norimu dizainu ar tiesiog siekia sumažinti pro langus patenkantį saulės karštį.

Verslūs žmonės gali dekoruoti, ar atnaujinti įmonės patalpas reklama bei prekės ženklu, arba paryškinti parduotuvės vitrinas sezonine akcija.

Reklama ant langų, sienų

Jūsų norima reklama ant langų, vitrinų, logotipu ar idėja papuošta siena, vitrina bei kitas paviršius patrauks žmonių dėmesį, bet Jums suteiks daugiau privatumo.

Kokybiškas langų ir vitrinų apipavidalinimas

Produkto kokybė yra aukščiausias prioritetas, siekiant padaryti Jūsų idėją ar reklamą patrauklią, tai užtikriname savo darbu.

Greita reklama ant langų, vitrinų…

Reklaminiai lipdukai ant langų – su mūsų UV LED plačiaformatis spausdintuvas leidžia Jūsų idėją įgyvendinti greičiau nei per kelias valandas, naudojama greita rašalų išdžiuvimo technologija.

Patogu ir paprasta klijuoti reklaminę plėvelę

Sudėtingesnius darbus mes pasirūpinsime atlikti Jums patogiu laiku. Lengvesnius, esant poreikiui, ar norėdami sutaupyti, galėsite užsiklijuoti patys, įsigysite tik atspausdintą reklaminę plėvelę, o mes paaiškinsime darbų eigą.

Lipdukai ant langų, vitrinų – plėvelių tipai ir išskirtinumai

Nepermatomi reklaminiai lipdukai – ant langų ir vitrinų

Vitrinų apipavidalinimas – tai nepermatoma plėvelė (lango lipdukas), siekiantiems ne tik iš arti ir toli gerai matomos reklamos, bet ir absoliutaus privatumo už lango esančioje patalpoje. Ant šios plėvelės, paprastai, spausdinami įvairūs pageidaujami reklaminiai vaizdai ar ornamentai. Mes spausdiname ant baltos, raudonos, žydros ir kitų spalvų plėvelių. Išskirtinis efektas gaunamas, kai spausdinama ant fluorescencinių, ar metalizuotų plėvelių.

Perforuota plėvelė langams, reklaminiai lipdukai ant langų

Vitrinų apipavidalinimas perforuota plėvele – tai naudingas pasirinkimas tiems, kurie reklama ant lango siekia patraukti gatve skubančių praeivių dėmesį, taip nesumažindami matomumo iš parduotuvės ar transporto priemonės vidaus. Šią korėtą plėvelę, priėjus arti, galima ne tik kiaurai permatyti, bet ir lengviau pašalinti jau panaudojus.

Skaidri reklaminė plėvelė – ant langų ir vitrinų

Aukščiausios kokybės spauda dengiama ant absoliučiai skaidrios plėvelės. Spaudai naudojama plėvelė neturi jokio vaizdą ribojančio optinio triukšmo. Atspausdintos vietos atrodys lyg gyvos šėlstančių spalvų gamos, o spauda nepadengtos stiklo dalys bus kiaurai permatomos. Reklama ant langų – puikus pasirinkimas naudojant skaidrias plėvelės spaudai. Plėvelė pagaminta iš poliesterio, todėl stiklui suteikia papildomo atsparumo ir apsaugos nuo smūgių.

Fluorescencinė reklaminė plėvelė vitrinoms ir langams

Ryški, spalvota reklama ant vitrinų ir langų – pasižymi ypatingu spindėjimo efektu. Šio tipo plėvelės naudojamos siekiant atkreipti dėmesį ir paryškinti norimas detales, t.y. pagrindinius reklaminius elementus – datas, kontaktus ir pan.

Metalizuoti lipdukai langams ir vitrinoms

Reklaminai langų lipdukai (metalizuoti) – Tai išskirtinis sprendimas moderniam stiklų dekorui. Ši plėvelė dar kitaip vadinama veidrodine plėvele. Ji pasižymi stabilumu ir yra ilgalaikiška, todėl tinka aukštos kokybės stiklų dekoro detalėms gaminti.

Holografinė plėvelė langams, vitrinoms

Holografinės langų plėvelės vaizdas keičiasi priklausomai nuo žiūrėjimo kampo. Atsižvelgiant į plėvelės spalvą bei raštą, galima išgauti akį traukiantį ir žaismingą arba priešingai – solidų ir rimtą įvaizdį. Skirtingų šių plėvelių spalvų dėka, atsiranda galimybė smarkiai praplėsti spalvoto stiklo gamą, o jas naudojant lengva išgauti labai įdomių sprendimų pastatų fasadams.

Vitrinų apipavidalinimas – darbų pavyzdžiai

Procedūra

Plėvelės klijavimo ant langų, vitrinų poreikio išsiaiskinimas

Jums susisiekus su mumis, pirmiausia aptarsime: kokiu tikslu norite apklijuoti langus, vitrinas, sienas. Kiek norite skirti tam laiko bei kurie aspektai svarbiausi Jūsų projekte.

Tinkamos reklaminės plėvelės parinkimas

Išsiaiškinę Jūsų poreikius parinksime tinkamiausią medžiagas ir priemones. Suprantame, kad patogumas, darbų greitis, kokybė, garantija ir kaina turi derėti su Jūsų vizija ir poreikiais.

Reklaminės plėvelės, lipdukų gamyba

Sulaukę pritarimo dėl geriausių medžiagų ir priemonių, atliksime pjaustymo, klijavimo ir kitus reikalingus darbus, skirtus Jūsų projektui įgyvendinti.

Nuo Jūsų noro iki
efektyvaus rezultato

Sujungę į vieną šias dvi sudedamąsias dalis – Jūsų idėją ir mūsų profesionalumą – mes galime pasiekti stulbinančių rezultatų. Pasidalinkite su mumis savo susikurta vizija, o mes pasistengsime ją įgyvendinti taip, kad gautas rezultatas pateisintų ar net pranoktų Jūsų lūkesčius.

Pildykite užklausą