<

Paveikslai

Norite pagyvinti savo namus ar darbo vietą? O gal ieškote originalios dovanos? Mes siūlome paveikslus, kurie patenkins net pačių išrankiausių klientų skonį, bei naujomis spalvomis pagyvins namų ar biuro interjerą.

Juose galite įamžinti įsimintinas akimirkas, aplankytas vietas, sutiktus žmones ar patirtus nuotykius. Žodžiu, viską, ką tik trokšta Jūsų širdis. Tam Jums tereikia peržvelgti albumus, ar elektronines laikmenas, išsirinkti pačių fotografuotas maloniausias akimirkas ir paversti jas nuostabiais reginiais. Jų pagalba sustabdysite bėgantį laiką, užfiksuosite mylimo žmogaus akis, kažkada aplankytą pasakiško grožio pasaulio kampelį ar geltonomis pienių strazdanomis nubarstytą vaikystės pievą.

Patikėkite, šiuolaikinės technologijos leidžia nuotraukas paversti įspūdingais, vertingais, o svarbiausia, originaliais paveikslais, kurie spausdinami ant kokybiško matinio, kreidinio arba blizgaus popieriaus, naudojant aplinkos poveikiui atsparius dažus.

Paveikslų tipai

Paveikslai rėmuose – puikus paprastumo ir kokybės derinys

Esate tie, kurie paprastumą derinate su kokybe? Tad savo namams ar darbo vietai puošti rinkitės paveikslus rėmuose. Tai ant popieriaus atspausdinti ir į standartinius rėmus įrėminti paveikslai. Paveikslams gaminti naudojamas kreidinis, blizgus arba matinis popierius – 170-300gsm. Spalvingumas – vienpusė spalvota spauda (4+0). Standartiniai rėmų formatai – A3, A2, A1, B3, B2, B1 ir t. t.

Spauda ant drobės – ieškantiems originalių idėjų

Spauda ant drobės – tai puiki galimybė suderinti fotografiją su tapyba. Spausdinimas ant drobės ypatingas tuo, kad leidžia atkurti ne tik bet kokio paveikslo reprodukciją, bet ir sukurti savo originalų bei išskirtinį kūrinį.

Pas mus išsirinksite standartinių dydžių fotodrobes (A3, A2, A1, B3, B2, B1 ir t. t.), taip pat galime gaminti pagal Jūsų individualius poreikius.

Produktai

Nuo Jūsų noro iki
efektyvaus rezultato

Sujungę į vieną šias dvi sudedamąsias dalis – Jūsų idėją ir mūsų profesionalumą – mes galime pasiekti stulbinančių rezultatų. Pasidalinkite su mumis savo susikurta vizija, o mes pasistengsime ją įgyvendinti taip, kad gautas rezultatas pateisintų ar net pranoktų Jūsų lūkesčius.

Pildykite užklausą