<

Lipdukai ir lipnios etiketės

Neseniai auginate bites ir nusprendėte savo medaus produkciją pardavinėti turguje? O gal jau kurį laiką masiškai gaminate mineralinį vandenį ir norite naujo dizaino savo išskirtinumui bei kokybei pažymėti? Visai nesvarbu, turite mažą, ar didelį verslą, o gal tiesiog norite asmeninių etikečių savo konservuotų uogų stiklainiams. Lipnios etiketės ir įvairių lipdukų gamyba – tai efektyvus būdas paryškinti, išskirti arba, paprasčiausiai, pažymėti Jūsų produkciją lipniais lipdukais, etiketėmis.

Lipdukus ir etiketes gaminame kiekvienam klientui individualiai, pagal poreikius ir reikalavimus. Lipdukai gali būti ilgalaikio ar trumpalaikio naudojimo, didelio arba mažo formato, Jūsų sukurto ar mūsų pasiūlyto dizaino, atspindinčio arba peršviečiamo paviršiaus – mums svarbiausia Jūsų norai ir poreikiai.

Greitai pagamine lipnius lipdukus

Reklaminių lipduko ar etiketės gamyba ne tik, kad netruks ilgiau poros valandų, bet ir vos priklijuota gaminio pakuotei iš karto suteiks prekinę išvaizdą.

Gaminame įvairius individualius lipdukus

Reklaminių lipdukų gamyba. Nuo medaus etikečių gamybos (etikečių stiklainiams) lipduko iki parduotuvės vitrinos reklamos – lipduko ar lipnios etiketės dydis, forma ir dizainas yra Jūsų poreikių ir vaizduotės vaisius.

Lengva lipdukus priklijuoti

Jei planuojate savo produkciją lipdukais apklijuoti patys – tai galėsite atlikti greitai ir nesudėtingai.

Išskirtiniai lipnūs lipdukais

Lipnus lipdukas ar etiketė paryškins įmonės vardą, produkto privalumus, pasirinktas dizainas gali tapti puikia priemone pritraukti tikslinę klientų grupę.

Vienetinių lipnių etikečių, lipdukų gamyba
ir jų tipai

standartinių lipdukų gamybą, ploteriuoti lipdukai

Standartinių lipdukų gamyba, ploteriuoti lipdukai

Standartinių reklaminių lipdukų gamyba – dažniausiai baltos spalvos lipdukas arba etiketė ant kurio spausdiname pasirinktą dizainą. Šį tipą dažniausiai renkasi tie klientai, kurie nori praktiškumo ir paprastumo. Taip pat prie „standartinio“ lipduko priskiriami išploteriuoti lipdukai, kitaip tariant išpjaustyti lipdukai iš pasirinktos spalvos plėvelės.

skaidrūs lipdukai, skaidrios etiketės

Skaidrūs lipdukai, skaidrios etiketės

Skaidrių lipdukų gamyba – kuriant naudojama peršviečiama skaidri plėvelė, ant kurios spausdinamas Jūsų pasirinktas dizainas. Toks pasirinkimas ypač naudingas, jeigu renkatės spausdinti detalų dizainą. Mūsų turima įranga padeda užtikrinti Jūsų spaudinio kokybę ir aukštą kontrastingumą, kadangi spausdinama ne vienu, o keliais sluoksniais, naudojant baltą spalvą, t.y lipdukai gali būti atspausti naudojant tik (ir) baltą spalvą.

metalizuoti lipdukai, etikėtės

Metalizuoti lipdukai, metalizuotos etiketės

Metalizuotų lipdukų gamyba – sis tipas skirtas ieškantiems išskirtinumo ir prestižiškumo savo produkcijai. Paprastai metalizuota plevelė dengiama tamsiais dažais, kurie išryškina nedengtas jos dalis. Pasirinkus tinkamą dizainą, gauta etiketė ar lipdukas pakerės kliento demėsį Jūsų produkcijos link.

holografiniai vaivorykšiniai lipdukai, etiketės

Holografiniai lipdukai, holografinės etiketės

Holografinių lipdukų gamybą – puiki prevencinė priemonė prieš konkurentus, kadangi ypač dėmesį iš savo išskirtinėmis spalvomis traukianti lipduko išvaizda. Dar kitaip vadinami vaivorykstiniais lipdukais.

Fluorescenciniai lipdukai, lipnios etiketės

Fluorescenciniai lipdukai, lipnios etiketės

Tai vienspalvė ryškios spalvos lipni etiketė, lipdukas, kuris pasižymi dideliu kontrastingumu. Tokios etiketės gerai tarsi „švyti“ dėl savo didelio spalvos ryškumo.

Dvisluoksnis lipnus lipdukas, etiketė

Dvisluoksnis lipnus lipdukas, etiketė

Peršviečiama plėvelė dengiama pasirinktu dizainu, norima spalva ir pakartojamas perdegimas pasirinktu dizainu. Gautas lipdukas klijuojamas ant permatomo paviršiaus ir taip sukuria abipusį dizaino matomumą.

Susikurkite savo lipduką

Nežinote, kokio tipo lipdukas arba lipni etiketė tinkamiausia Jums? Susisiekite žemiau esančia kontaktų forma ir mūsų specialistai pasiūlys Jums geriausią sprendimą.

Limpa lipdukai prie visko – lipdukų gamybos pavyzdžiai

Užsakymo procedūra

Reikalingų lipnių lipdukų poreikių aptarimas

Jums susisiekus su mumis, pirmiausia aptarsime: ką norėsite reklamuoti ar puošti lipduku, kiek norite skirti tam laiko bei ką norite išryškinti pasirinktame dizaine.

Gamybos sprendimo pasirinkimas jūsų atveju tinkamam lipniam lipdukui

Išsiaiškinę Jūsų poreikius parinksime tinkamiausią medžiagas ir priemones. Suprantame, kad patogumas, darbų greitis, kokybė, garantija ir kaina turi derėti su Jūsų vizija ir poreikiais.

Lipnaus lipduko ar etiketės klijavimas

Atspausdinsime, išpjausime, atvyksime, užklijuosime ir atliksime tai, ko reikia įgyvendinti Jūsų projektui.

Nuo Jūsų noro iki
efektyvaus rezultato

Sujungę į vieną šias dvi sudedamąsias dalis – Jūsų idėją ir mūsų profesionalumą – mes galime pasiekti stulbinančių rezultatų. Pasidalinkite su mumis savo susikurta vizija, o mes pasistengsime ją įgyvendinti taip, kad gautas rezultatas pateisintų ar net pranoktų Jūsų lūkesčius.

Pildykite užklausą