<

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip paruošti failus spaudai?

Spaudai tinkami maketų formatai:

Rastrinis formatas *TIFF, *JPEG. Visos spalvos turi būti CMYK spalvų paletės. Failai privalo turėti tik vieną sluoksnį (Layers) – Background, o visus nereikalingus darbinius sluoksnius būtina pašalinti.

(Rekomenduojamas) Vektorinis formatas *EPS, *PDF. Visos spalvos privalo būti CMYK modelio, o failas negali turėti šrifto sluoksnių (type layers). Juos būtina paversti „kreivėmis“ („curves“). Visus efektus būtina pervesti į rastrą.

Rekomenduojame pateikti maketą vektoriniu formatu, nes objektai yra aprašomi matematinėmis lygtimis, bet ne pikseliais. Jų atvaizdavimo kokybė yra aukščiausia. Vektorinę grafiką naudoja Adobe Illustrator, CorelDraw.

Rezoliucija – DPI (dots per inch) nurodo kiek viename colyje yra paveikslėlio taškų. Kuo didesnis DPI, tuo daugiau taškų sudaro paveikslėlį, rezoliucija aukštesnė, o kokybė geresnė. Spaudai tinkamiausias rezoliucijos dydis – 300 dpi.

Kas yra užlaidos?

Atstumas tarp spaudos pabaigos ir pjovimo linijos yra užlaida. Jūsų sukurtą maketą spaudiname UV priteriu tiesiai ant plėvelės. Vėliau atspaudintas vaizdas yra išpjaustomas braižytuvu ir gaunamas paveikslas, etiketė, lipdukas ar kt.

Tiek spauda, tiek ir pjovimo peilis turi tam tikras paklaidas, o užlaidos tai kompensuoja. Tad svarbiausios detalės turėtų būti atitrauktos nuo maketo kraštų bent 3-5mm atstumu. Taip pjovimo metu išlaikysime Jūsų originalų maketo vaizdą.

Kiek laiko užtrunka gamyba?

Paprastesnių lipnių etikečių ir lipdukų gamyba trunka 2-3 d.d. nuo pateikto ir suderinto maketo dienos.

Sudėtingesnių etikečių ir lipdukų gamyba trunka 4-5 d. d. nuo pateikto ir suderinto maketo dienos.

Paveikslų spauda, priklausomai nuo sudėtingumo, trunka iki 7 d. d. nuo pateikto ir suderinto maketo dienos.

Nuo Jūsų noro iki
efektyvaus rezultato

Sujungę į vieną šias dvi sudedamąsias dalis – Jūsų idėją ir mūsų profesionalumą – mes galime pasiekti stulbinančių rezultatų. Pasidalinkite su mumis savo susikurta vizija, o mes pasistengsime ją įgyvendinti taip, kad gautas rezultatas pateisintų ar net pranoktų Jūsų lūkesčius.

Pildykite užklausą