<

Automobilių apklijavimas

Puikiai žinome, kad neužtenka vien teikti gerą produktą ar paslaugą. Vykdomą veiklą pastebi ir įvertina tik tada, kai ji tinkamai reklamuojama. Reklama stotelėse ar skrajutėse jau seniai nebetraukia akies, tačiau yra kur kas modernesnis sprendimas – reklama ant automobilio.

Galbūt didžiuojatės naujo dizaino šviestuvais, kuriais prekiauja Jūsų firma, o gal užsiimate automobilių nuoma, ar keleivių pavėžėjimo paslaugomis? Nesunkiai pripažinsite, jog kaip praeivis, ar vairuotojas, ne kartą atkreipėte dėmesį į reklama papuoštus automobilius. Reklama ant automobilio gali būti akį rėžianti, išskirtinė ar tiesiog skoninga. Kokį sprendimą bepasirinktumėte, puikiai žinote, kad ją išvys tūkstančiai Jums svarbių klientų akių.

Plėvelės
pilnam apklijavimui

Oracal 970 serijos plėvelės

Plataus asortimento populiariausios plėvelės. Patikimai saugos ir puoš Jūsų plieninį žirgą. Plėvelę naudosite ilgai ir patikimai.

Avery Dennison serijos plėvelės

Tai brangesnio tipo plėvelės, turinčios platesnį asortimentą. Plevelių sodrios spalvos suteiks Jūsų automobiliui išskirtinę išvaizdą.

3M 1380 ir 1080 serijos plėvelės

Šios pasaulyje gerai žinomos firmos plėvelės pasižymi išskirtine kokybe ir patikimumu, taip pat turi plačiausią asortimentą. Tai storiausios plevelės iš visų siūlomų variantų.

Plėvelės
daliniam apklijavimui

Oracal 551 plėvelės

Aukštos kokybės plėvelės, kurios yra pritaikytos daliniam automobilio kėbulo apklijavimui. Dėl plėvelių elastingumo ir tamprumo, jos puikiai tinka klijuoti reklamai ir ženklinant, kai dengiami paviršiai yra šiek tiek lenkti.

Apklijavimo būdai

Reklama ant automobilio

Reklama ant automobilio – tai puiki priemonė, padedanti pasiekti plačią auditoriją ir „nesuvalganti“ didžiosios dalies Jūsų biudžeto. Mūsų patyrusi komanda suprojektuos, pagamins ir apklijuos Jūsų automobilį. Jūsų reklamos skydu gali tapti lengvosios mašinos, autobusai, mikroautobusai, ar net krovininiai automobiliai. Juk automobilis – tai judanti reklama, kuri, kur benuvažiuotų, visur skleis žinią apie Jūsų įmonę.

Automobilio ženklinimas

Automobilio ženklinimas padeda lengvai identifikuoti pačią transporto priemonę. Skiriamieji ženklai būtini specialiosios paskirties automobiliams, tokiems kaip: priešgaisrinė ir greitoji medicinos pagalba, saugos tarnybos bei policija. Taip pat, kad žmonėms būtų lengviau atpažinti, ženklinami ir taksi bei kitokios paskirties automobiliai. Ženklinimas atliekamas ne tik specialiais švyturėliais ar plafonais, bet ir lipdukais, klijuojamais ant automobilio. Tokiu būdu, transporto priemonė matoma ir atpažįstama iš toli ir sulaukia atitinkamos praeivių reakcijos.

Estetinis automobilio apklijavimas

Estetinis automobilio apklijavimas – tai puiki išeitis, norintiems pakeisti transporto priemonės kėbulo išvaizdą, suteikiant jai išskirtinį ir akį traukiantį dizainą. Šis automobilio apipavidalinimas skirstomas į dalinį arba pilną. Atsižvelgiant į tai, parenkamos plėvelės ir darbų atlikimo būdas. Plėvele galima apklijuoti visą automobilį ar atskiras jo dalis, sukurti fotopaveikslą bei įvairius ornamentus.

Pilnas automobilio kėbulo apklijavimas

Su vinilo plėvele, savo plieniniam žirgui galite suteikti tokius įspūdingus spalvinius efektus, kokių nepasieksite su įprastais dažais – perlo blizgesys, aukso, satino, matinis, chromo efektai, tolygus perėjimas iš vienos spalvos į kitą. Siūlome plačiausiai pripažintų aukščiausios klasės kėbulo dažų plėvelių pasirinkimą iš Oracal 970 series, Avery supreme series, Hexis HX series, Arlon, 3M gamintojų. Beje, plėvelė puikiausiai apsaugos originalius kėbulo dažus nuo susidėvėjimo, o vos tik Jums panorėjus, ją visuomet galima nuklijuoti ir sugrąžinti originalią automobilio spalvą.

Automobilio apklijavimas pagal Jus

Jeigu ieškote unikalaus automobilio apklijavimo sprendimo, susisiekite su mūsų profesionalais, kurie Jus pakonsultuos ir parinks geriausiai tinkamą sprendimą.

Kiti darbai

Mes naudojame

Užsakymo procedūra

Poreikių aptarimas

Jums susisiekus su mumis, pirmiausia aptarsime: kokiu tikslu norite degti savo transporto priemonę plėvele, kiek galite skirti laiko bei kurie aspektai svarbiausi Jūsų projekte.

Sprendimo pasirinkimas

Išsiaiškinę Jūsų poreikius parinksime tinkamiausią medžiagas ir priemones. Suprantame, kad patogumas, darbų greitis, kokybė, garantija ir kaina turi derėti su Jūsų vizija ir poreikiais.

Projekto realizavimas

Aptarę Jūsų poreikius ir pasirinkę geriausias priemones, atliksime spausdinimo, pjaustymo, klijavimo ir kitus reikalingus darbus, skirtus Jūsų vizijai įgyvendinti.

Nuo Jūsų noro iki
efektyvaus rezultato

Sujungę į vieną šias dvi sudedamąsias dalis – Jūsų idėją ir mūsų profesionalumą – mes galime pasiekti stulbinančių rezultatų. Pasidalinkite su mumis savo susikurta vizija, o mes pasistengsime ją įgyvendinti taip, kad gautas rezultatas pateisintų ar net pranoktų Jūsų lūkesčius.

Pildykite užklausą