<

Pastatų langų tamsinimas

Tai langų ir vitrinų stiklų plėvelės, skirtos apsaugoti patalpas ir save nuo alinančios vasaros kaitros.

Veidrodinio atspindžio langų plėvelės sukurs vienpusio permatomumo efektą, o matinės užtikrins privatumą visą parą, neprarandant dienos šviesos patalpos viduje.

Aukščiausia kokybė

Skirtingų privatumo lygių pasirinkimas

Puikūs klientų atsiliepimai

Plėvelių tipai ir išskirtinumai

Iš vidaus klijuojamos plėvelės – privatumas Jums ir Jūsų patalpoms

Biure Jūsų darbo stalas stovi šalia lango? O gal Jūsų poilsio vieta yra greta jo? Tuomet tikrai žinote, kaip blaško smalsių praeivių žvilgsniai. Jie trukdo susikaupti darbui, o apie poilsį neįmanoma net pagalvoti. Jūs blaškotės, klystate ir jaučiatės lyg ne savame kailyje, o dienos pabaigoje norite šaukti iš nevilties. Tokiais atvejais galvoje sukasi tik viena mintis – ar galėčiau turėti nors truputėlį privatumo?

Tačiau yra tokių atvejų, kai privatumas tiesiog būtinas. Tai – uždari posėdžių kambariai, nepermatomos pastato apsaugininkų zonos ir panašios vietos, kuriose smalsuolių žvilgsniai visiškai nepageidaujami.

Mes Jums siūlome nesikankinti ir apsaugoti savo patalpas bei save nuo įkyruolių. Tam puikiai tiks specialios gamybos, kokybiškos vienpusio permatomumo langų ir vitrinų stiklų plėvelės.

Langų plėvelės suteikia privatumą

Vienpusio permatomumo efektas pasireiškia tada, kai viduje yra bent šiek tiek tamsiau, nei lauke. Mūsų klijuojama plėvelė padeda sukurtį šį efektą, tad dieną pastato viduje liksite visiškai nematomi. Platus skirtingo pralaidumo langų plėvelių asortimentas leis išsirinkti Jums tinkamiausią privatumo laipsnį.

Suteikia išskirtinį atspalvį ar veidrodinį efektą langams

Dėl savo tipo ir sudėties, tamsinančios plėvelės stiklams suteikia išskirtinį atspalvį: žalsvą, melsvą, pilką, sidabrinį ar bronzos. Veidrodžio efektą sukuria langų plėvelės, pasižyminčios didesniu matomos šviesos atspindėjimu, turinčios daugiau metalo komponentų.

Sulaiko 99 % ultravioletinių spindulių (UV)

Šių spindulių dėka gražiai įdega mūsų oda, tačiau jų perdozavimas gali sutrikdyti sveikatą ir sukelti rimtų problemų. Nors jie nematomi plika akimi, tačiau prasiskverbę kiaurai stiklą negailestingai gadina ir blukina patalpų interjero detales bei daiktus. Profesionalios langų plėvelės tai išsprendžia!

Aukščiausia kokybė už palankią kainą

Iš vidaus klijuojamos stiklų plėvelės ypač tinka siekiantiems patogumo ir praktiškumo. Jeigu Jūsų pastato langai neardomi ir sunkiai prienami, tuomet geriau rinktis būtent šias plėveles. Darbams atlikti nereikės specialių keltuvų, tad gerokai sutaupysite. Langų plėvelės klijavimas efektyvus būdas pagerinti stiklo savybes.

Iš išorės klijuojamos langų plėvelės – išsigelbėjimas kaitriomis vasaros dienomis

Ieškote būdų kaip apsaugoti savo būstą, tarnybines patalpas, klientus ir save nuo alinančios vasaros kaitros? Mes Jums siūlome specialiai šiam tikslui pagamintas, aukščiausios kokybės saulės karštį atspindinčias langų ir vitrinų stiklų plėveles.

Galėsite išsirinkti bet kokio šviesos pralaidumo langų plėvelę. Mūsų produkciją išbandę klientai vieningai teigia, jog tikrai nesitikėjo tokios efektingos apsaugos nuo spiginančio saulės karščio. Beje, šios stiklų plėvelės Jums tarnaus ne tik vasarą, bet ir visus metus. Klausiate – kaip? Ogi jos ne tik puikiai saugo nuo saulės kaitros, bet ir stebėtinai gerai tausoja patalpų šilumą per žiemos šalčius. Tai reiškia, jog įsigiję vieną produktą, nušaunate du zuikius – sutaupote patalpų vėsinimo ir šildymo išlaidas.

Skubame Jus nuraminti, kad darbų nereikės atlikti patiems. Mūsų patyrę meistrai plėvelę užklijuos greitai ir preciziškai bei suteiks garantiją.

Kai vasarą pro langus kepina saulė

Iš lauko pusės užklijuota langų plėvelė atspindi infraraudonuosius spindulius (IR) bei matomą šviesą (VL) ir neleidžia įkaisti kitiems lango sluoksniams. Todėl patalpose tampa vėsu ir nereikia didelių išlaidų patalpų šaldymui karščiausiu metų laiku.

Puošia ir keičia pastato estetiką

Nuo saulės apsaugančios langų plėvelės gali būti svarbi pastato eksterjero dalimi suteikdamos langams žalsvą, melsvą, pilką, sidabrinį, bronzos ar kitokį atspalvį.

Apsaugo nuo 99 % kenksmingų saulės spindulių

Nors jie nematomi plika akimi, tačiau prasiskverbę kiaurai lango stiklą negailestingai gadina ir blukina patalpų interjero detales bei daiktus.

Ilgalaikiška ir atspari pažeidimams langų plėvelė

Langų plėvelės atsparumas ne tik kenksmingiems spinduliams, bet ir natūraliam mechaniniam poveikiui kaip dulkės, smėlis ir kitos mikrodalelės yra labai aukštas. Šios rūšies plėvelės yra atsparios ir ilgaamžiškos.

Mūsų keli pavyzdiniai projektai

Privatumas dienos metu – tai būsto savininko pasirinkimas

Problema:

Gyvenamųjų namų rajone Vilniuje namo savininkai jau kuris laikas susiduria su smalsiomis kaimynų ir praeivių akimis. Nerimą kelia ir patalpų viduje esantys brangi technika bei aparatūra, kuri gali legvai patraukti ir ilgapirčių dėmesį dienos metu kai šeimininkai darbe. Savininkai svarstė užsisakyti užuolaidas, roletus ir žaliuzes. Tačiau minėtus variantus atmetė, nes norėjo išlaikyti nepakitusią kambario erdvę bei aiškų, netrukdomą vaizdą į lauko pusę.

Projekto tikslas:

Suteikti gyvenamajai erdvei privatumo (vienpusio matomumo) ir saugumo jausmą dienos metu. Svarbu, kad sprendimas neužimtų daug erdvės kambaryje.

Sprendimas:

SILVER 35 INT pasirinkta kaip sprendimo variantas dėl aukšto šios plėvelės metalizuotų dalelių lygio, kuris suteikia didelį privatumą ir sulaiko iki 65% saulės energijos. Tuo pačiu sulaikydamas 99% kenksmingų UV spindulių.

Rezultatas:

Langų plėvelė buvo klijuojama iš vidinės stiklo paketo pusės. Tai šeimininkams suteikė ne tik daugiau privatumo dienos metu, bet padėjo išlaikyti storesnę piniginę.

MO muziejus – puikus ekonomiškumo ir estetikos derinys

Projekto tikslas:

Sumažinti į patalpą sklindančios saulės energijos kiekį pro langus. Neprarasti originalios pastato išvaizdos suteikiant langams per didelį veidrodžio efektą. Sumažinti patalpų kondicionavimo išlaidas.

Sprendimas:

Pasirinkta klijuoti SS BLUE 75 EXT tai geriausias derinys, kai siekiama efektyvios apsaugos nuo vasaros saulės nešamo karščio nepakeičiant pastato originalios išvaizdos. Dėl plėvelės specialios nemetalizuotos nano dalelių konstrukcijos, ji turi mažai matomą atspindėjimą. Plėvelė buvo klijuojama ant stiklo paketo iš išorės ant pietinėje pastato pusėje esančių langų.

Rezultatas:

Langų plėvelės klijavimas iš išorės padėjo efetyviai sumažinti karščio patekimą į patalpą. Kadangi plėvelė klijuota ant išorinės stiklo paketo dalies – saulės energija buvo sulaikoma ir nepatekdavo į stiklo paketo vidinį sluoksnį. Todėl saulėtų dienų metu vidinė langų pusė jautėsi kur kas vesesnė.

Muziejus sutaupė dėl mažesnių patalpų kondicionavimo išlaidų. O patalpose dirbantis adminstracinis kolektyvas galėjo be vargo džiaugtis maloniais saulės spinduliais be baimės perkaisti. Taip pat ir patalpose esantys baldai bei įranga nuo šiol pilnai saugoma nuo kenksmingų UV ir IR spindulių, kurie skatina daiktų blukimą ir dūlėjimą.

Plėvelės speciali konstrukcija užtikrino jos neutralumą ir nepastebimumą. Todėl buvo išvengta akį rėžiančio blizgesio bei stipraus veidrodinio efekto.

Naujausi architektūrinių langų ir stiklų apklijavimo darbai

Mes naudojame

Užsakymo procedūra

Poreikių aptarimas

Jums susisiekus su mumis, pirmiausia aptarsime: kokiu tikslu norite tamsinti pastato langus, kiek norite skirti tam laiko bei kurie aspektai svarbiausi Jūsų projekte.

Sprendimo pasirinkimas

Išsiaiškinę Jūsų poreikius parinksime tinkamiausią medžiagas ir priemones. Suprantame, kad patogumas, darbų greitis, kokybė, garantija ir kaina turi derėti su Jūsų vizija ir poreikiais.

Projekto realizavimas

Sulaukę pritarimo dėl geriausių medžiagų ir priemonių, atliksime pjaustymo, klijavimo ir kitus reikalingus darbus, skirtus Jūsų projektui įgyvendinti.

Nuo Jūsų noro iki
efektyvaus rezultato

Sujungę į vieną šias dvi sudedamąsias dalis – Jūsų idėją ir mūsų profesionalumą – mes galime pasiekti stulbinančių rezultatų. Pasidalinkite su mumis savo susikurta vizija, o mes pasistengsime ją įgyvendinti taip, kad gautas rezultatas pateisintų ar net pranoktų Jūsų lūkesčius.

Pildykite užklausą