<

Apsauginės stiklų plėvelės

Norėdami apsaugoti namus ar biurą, pasirūpinote šiuolaikiška signalizacija ir apsaugos kameromis, o duris sutvirtinote moderniais užraktais. Išvykdami atostogauti, visuomet paprašote kaimynų prižiūrėti Jūsų namus. Atrodytų, kaip ir viskas tvarkoje, tačiau širdyje vis tiek neramu?

Mes Jus suprantame! Niekas nėra apsaugotas nuo žaibiškų vagysčių, kurios gali nutikti kai to mažiausiai tikiesi. Paprastai vagims užtenka vos keliolikos sekundžių susišluoti namuose, ar vitrinoje padėtus brangius daiktus. Iškviesti apsaugos darbuotojai tik gūžčioja pečiais ir teisinasi nespėję atvykti į įvykio vietą. Per mobiliojo telefono ekraną matote, kaip vagys „darbuojasi“ Jūsų namuose, tačiau per kaukes neįmanoma jų atpažinti. Tad ką gi daryti, kad tai nepasikartotų?

Visada galite suteikti pastatui efektyvias papildomas apsaugos priemones, sustiprindami langų, ar vitrinų stiklus apsaugine plėvele.

Apsauga langams nuo žaibiškų vagysčių ir nelaimingų atsitikimų

Mūsų klijuojamos langų plėvelės ne tik apsaugos Jus, Jūsų šeimos narius ar atsitiktinius praeivius nuo dužusio stiklo šukių, ji geba puikiai sustabdyti įsilaužėlius, susigundžiusius greitai pasipelnyti, kol Jūsų nėra namuose.

Siūlome rinktis visame pasaulyje pripažinto lyderio, kompanijos „Armolan“ gaminamas apsaugines langų plėveles namams, biurui, kavinei ar parduotuvei. Šios įmonės gaminiai yra sertifikuoti ir garsėja savo nepriekaištinga kokybe. Na, o mūsų plėvelių klijavimo profesionalai atliks patį svarbiausią darbą – plėvelę užklijuos itin kruopščiai ir kokybiškai.

Kelis kartus storesnė už įprastas langų plėveles

Stiklui sudužus, šukės tvirtai laikysis prikibusios prie plėvelės, tad lango dužimo atveju nenukentės nei pastate esantys žmonės, nei atsitiktiniai praeiviai. Šiuolaikiniams pastatams taikomi ypatingi saugaus įstiklinimo reikalavimai. Mūsų siūlomos plėvelės atitinka būtinuosius žmonių apsaugos nuo dužusio stiklo (EN12600) standartus.

Langų plėvelės akimirksniu sustabdo vagis

Aukščiausios klasės apsaugos nuo vagysčių (EN356) standartus atitinkančios plėvelės yra ypač tvirtos. Norėdami įsilaužti, vagys turėtų gerokai pasidarbuoti. Po smūgių stiklas sutrupa, tačiau lieka kyboti kaip stovėjęs. Nedori sumanymai žlunga, o po akimirkos vagys jau skuodžia kuo toliau.

Langų plėvelės neriboja dienos šviesos ir saugo nuo UV

Plėvelė puikiai praleidžia dienos šviesą, tad nepaisant saugumą garantuojančio storio, vaizdas už lango bus aiškus ir ryškus. Pageidaujantiems siūlome ir tamsinančios apsauginės langų plėvelės. Tokia plėvelė ne tik apsaugo nuo stiklo šukių, vagysčių, bet ir suteikia privatumo, atspindi saulės kaitrą sulaiko kenksmingus UV spindulius.

Mes naudojame

Užsakymo procedūra

Poreikių aptarimas

Jums susisiekus su mumis, pirmiausia aptarsime: kokiu tikslu norite apklijuoti langus apsaugine plėvele, kiek norite skirti tam laiko bei kurie aspektai svarbiausi Jūsų projekte.

Sprendimo pasirinkimas

Išsiaiškinę Jūsų poreikius parinksime tinkamiausią medžiagas ir priemones. Suprantame, kad patogumas, darbų greitis, kokybė, garantija ir kaina turi derėti su Jūsų vizija ir poreikiais.

Projekto realizavimas

Sulaukę pritarimo dėl geriausių medžiagų ir priemonių, atliksime pjaustymo, klijavimo ir kitus reikalingus darbus, skirtus Jūsų projektui įgyvendinti.

Nuo Jūsų noro iki
efektyvaus rezultato

Sujungę į vieną šias dvi sudedamąsias dalis – Jūsų idėją ir mūsų profesionalumą – mes galime pasiekti stulbinančių rezultatų. Pasidalinkite su mumis savo susikurta vizija, o mes pasistengsime ją įgyvendinti taip, kad gautas rezultatas pateisintų ar net pranoktų Jūsų lūkesčius.

Pildykite užklausą